К-к-комбо оновлення зимового взуття

До 15.01.2024 Вартість оновлення зимового взуття за 1400 грн.

В комплекс входить:
— Чистка

— Фарбування

— Гідрофобне Покриття

Зимове взуття потребує особливої уваги і догляду, особливо в умовах слизької дороги та снігопадів. Наша пропозиція – комплексне оновлення зимового взуття, яке включає в себе широкий спектр послуг з метою подовження терміну його служби та збереження естетичного вигляду. Акційна пропозиція діє до 15 січня 2024 року та вартість всього комплексу складає лише 1400 гривень.

Комплекс включає в себе:

1. **Чистка**: Грунтовне видалення бруду, солі та інших забруднень, що можуть негативно впливати на матеріал та структуру взуття.

2. **Фарбування**: Професійне фарбування взуття за допомогою високоякісних фарб, які не тільки надають новий колір, але й захищають від впливу негоди та шкідливих факторів.

3. **Гідрофобне Покриття**: Нанесення спеціального гідрофобного складу, який створює невидимий захисний шар, що відштовхує воду та запобігає проникненню вологи в середину взуття. Це допомагає підтримувати сухість та комфорт у будь-яких погодних умовах.

Звертайтесь до нас до 15 січня 2024 року, щоб скористатися цією вигідною пропозицією та зробити ваше зимове взуття готовим до будь-яких викликів сезону. Довірте нашим фахівцям, і вони з радістю повернуть вашому взуттю як новий вигляд та відмінний захист!