Ремонт взуття

 

 

 

 

 

Які види ремонту взуття можливі в майстерні Reborn?

У процесі повсякденного носіння взуття воно зазнає великих навантажень та негативного впливу навколишнього середовища. Тому з часом взуття неминуче зношується та втрачає свій вигляд через різні пошкодження. Однак не варто поспішати одразу викидати улюблені кросівки або туфлі, адже компанія Reborn, яка знаходиться у Києві, легко та просто вирішить ваші труднощі. Наші майстри проведуть професійний ремонт взуття, навіть якщо воно зовсім вийшло з ладу. Хоча новим ваше взуття вже не стане, ми докладемо всіх зусиль, щоб його зовнішній вигляд наблизився до цього стану. До того ж на результати виконаної роботи ви отримуєте 1 місяць гарантії.

Наша компанія Reborn – це не просто ще одна майстерня з ремонту взуття у Києві. Ми креативно підійшли до організації бізнесу, надаючи цікавий сервіс, що суттєво спрощує життя наших клієнтів. Але про це трохи пізніше, а поки що хочемо сказати, що ми відновлюємо будь-яке взуття: класичне, спортивне тощо.
Під час відновлення зовнішнього вигляду проводимо реставрацію або повну заміну:

 • підошви;
 • каблука;
 • блискавок;
 • задника;
 • декоративних елементів.

Окрім безпосередньо ремонтних робіт, ви можете замовити у нас і профілактику. Провівши необхідні дії, ми значно продовжимо термін служби вашого взуття.
Зібрана нами команда досвідчених фахівців користується виключно перевіреними матеріалами, спираючись на технології, що гарантують якісне відновлення. Ми здатні:

 • виправити будь-які, навіть найскладніші пошкодження;
 • усунути різного рівня потертості та тріщини;
 • повністю замінити та відновити зруйновані деталі;
 • зробити перетяжку та ін.

У нашій майстерні можна відремонтувати широкоманітний спектр різного взуття:

 • кросівки та інші види спортивного дитячого або дорослого взуття, яке піддається великим навантаженням;
 • черевики, що використовуються щодня і зазнають різноманітних впливів навколишнього середовища;
 • ділові чоловічі туфлі та витончені жіночі підбори, яким надзвичайно важливо якнайдовше втримати вигляд нових.

Як дізнатися вартість ремонту вашої улюбленої пари?

Ми, як ніхто інший, добре розуміємо, що кожен випадок індивідуальний. Тому пропонуємо надзвичайно простий і максимально зручний спосіб дізнатися орієнтовну ціну. Вам достатньо надіслати кілька фотографій свого взуття з різних ракурсів. Наші фахівці уважно вивчать фото, а потім оцінять складність роботи та її специфіку. Після цього ви отримаєте розрахунок вартості з урахуванням вашої ситуації та обставин. Однак врахуйте, що вже безпосередньо при огляді майстри можуть виявити моменти, які на фото не були помітні. У такому випадку може відбутися корекція ціни, про що вас повідомлять.

Після отримання попередньої оцінки ви можете поставити додаткові питання та уточнити будь-які деталі, що вас цікавлять. Ми завжди з радістю консультуємо з будь-яких аспектів.

Професійний ремонт взуття з доставкою!

Щоб скористатися нашими послугами, вам зовсім не обов’язково самостійно їхати до одного з наших приймальних пунктів. Якщо ви зайнята людина, яка цінує свій час, можете просто скористатися сервісом кур’єрської доставки. Повідомте нам, і ми спочатку заберемо, а потім повернемо вам відремонтоване взуття через штатного кур’єра.

Ремонт взуття ще ніколи не був таким зручним. Тож вам залишається просто зв’язатися з нами та оформити замовлення. Ми зі свого боку гарантуємо якісний професійний ремонт взуття з доставкою та високий рівень обслуговування!