Хімчистка кросівок в Києві

Кросівки здатні витримувати значні навантаження при тривалій експлуатації. Однак, з часом, вони втрачають свій ідеальний вигляд, тьмяніють і зношуються. У цьому випадку варто віддати їх у хімчистку.

Київська майстерня Reborn повертає кросівкам первісний стан, застосовуючи сучасне обладнання та спеціальні хімічні засоби. Ми дбайливо проводимо глибоке очищення виробів зі шкіри, текстилю, сітки, замші та нубуку. Наші фахівці чистять кожну пару спортивного взуття вручну. Це дає нам змогу приділити необхідну увагу кожному елементу і гарантувати якісний результат хімчистки.

Переваги хімчистки кросівок від майстерні Reborn в Києві

Щоб продовжити термін служби кросівок і повернути їм колишній вигляд самостійно, потрібно докласти багато зусиль і часу. Однак, набагато простіше й ефективніше віддати їх у хімчистку. Фахівці київської майстерні Reborn проводять глибоке очищення кросівок, видаляючи бруд, що в’ївся і складні плями. Ми також можемо:

  • Відновити колір підошви та верхньої частини взуття. Згодом колір кросівок тьмяніє і втрачає свою яскравість через забруднення та ультрафіолет. Наші майстри знають особливості кожного матеріалу і здатні повернути виробам їхній колишній вигляд.
  • Усунемо неприємний запах і грибок. Одне із завдань хімчистки взуття — гігієнічна обробка. Ми застосовуємо спеціальні препарати, які ефективно видаляють неприємні запахи та грибкові бактерії.
  • Продовжимо термін служби вашого взуття. Регулярне професійне чищення може запобігти передчасному зносу кросівок, зберегти їхню форму і функціональність.

Київська майстерня Reborn пропонує комплексну послугу догляду за вашим спортивним взуттям, безпечні методи очищення та високу якість робіт. Ми гарантуємо, що звернувшись до нас, ви отримаєте назад  ідеально чисті та свіжі  кросівки.

Як ми здійснюємо хімчистку кросівок

Після того як ви принесли свої кросівки в Reborn і замовили послугу хімчистки, ми їх оглядаємо та визначаємо перелік необхідних робіт. Нам важливо зрозуміти, з чим ми маємо справу: які плями, деформації та пошкодження є на взутті. Після цього розпочинаємо чищення:

  • дістаємо шнурки та устілки;
  • залежно від матеріалу, підбираємо спеціальні інструменти, засоби та препарати для делікатного чищення;
  • дбайливо відчищаємо вручну кожен елемент кросівок;
  • проводимо антибактеріальну обробку взуття;
  • відновлюємо колір кросівок і наносимо захисні засоби (за потреби).

Щойно роботу закінчено, ми ще раз перевіряємо її результат і віддаємо чисте взуття клієнту. Доступна і якісна хімчистка кросівок у Києві — це Reborn.