Хімчистка угг в Києві

Для чого потрібна хімчистка угг?

Кожен власник угг знає, що вода може негативно вплинути на їхній стан. Матеріал, з якого зроблене це взуття, зазнає деформації і на ньому залишаються розводи. Тому звичайне прання часто не дає результату і може пошкодити оздоблення виробів. Краще всього звернутися в київську майстерню Reborn і почистити уггі в хімчистці. Професійне усунення складних забруднень має свої переваги:

  • можливість зберегти ідеальний зовнішній вигляд взуття, включно з початковим кольором матеріалу;
  • продовжити термін служби взуття, оскільки дорожні реагенти і токсини з вихлопних газів можуть руйнувати волокна замші та шкіри;
  • усунення неприємного запаху.

Якщо уникати носіння угг під час дощової погоди, то потреба в очищенні значно скорочується.

Як здійснюють хімчистку угг у майстерні Reborn?

Спеціалісти майстерні Reborn надають послуги дбайливого та ефективного чищення угг за унікальною технологією. Ми гарантуємо, що після процедури ваше взуття буде повернуто у первісному стані. Етапи глибокого очищення угг у нашій майстерні виглядають наступним чином:

  • Приймаємо замовлення в роботу. Оглядаємо пару на предмет забруднень і пошкоджень. Так ми можемо зрозуміти, які спеціальні препарати використовувати під час хімчистки.
  • Підбираємо засоби та інструменти. Для кожної пари угг ми обираємо препарати, які гарантують усунення забруднень без пошкодження властивостей матеріалу. Ми уникаємо застосування токсичних речовин, користуючись тільки гіпоалергенними засобами.
  • Починаємо чистку. Наші фахівці вручну дбайливо очищають зовнішню і внутрішню частину угг. Потім ми проводимо антибактеріальну обробку.
  • Сушимо вироби і наносимо захисні засоби. Після глибокого очищення, кожна пара сушиться за необхідної температури, щоб запобігти деформації. Потім ми наносимо захисні спреї на поверхню матеріалу.

Чисте взуття ретельно перевіряємо на наявність розводів і плям. Після виконання замовлення віддаємо уггі клієнтам.