Фарбування кросівок у Києві

Навіть якщо ви доглядаєте за кросівками, в певний момент виникне потреба в їх фарбуванні. Зробити це в домашніх умовах непросто, краще довірити роботу досвідченим фахівцям, які гарантують результат. Майстерня Reborn виконує фарбування кросівок на найвищому рівні, використовуючи професійні матеріали та новітні технології. Якщо ви хочете відновити первісний колір взуття (або поміняти його), звертайтеся до нас. Наш колорист підбере фарбу, враховуючи ваші побажання. Ми готові запропонувати професійну допомогу в Києві.

Чому варто вибрати професійне фарбування кросівок від майстерні Reborn у Києві?

Звертаючись до майстерні Reborn для фарбування кросівок, ви отримуєте:

 • Відповідальний підхід. Майстри з фарбування взуття обирають високоякісні матеріали, щоб гарантувати стійкість кольору. Не кожна фарба підходить для кросівок.
 • Дотримання технологічного процесу. Фарба наноситься рівномірно за допомогою спеціалізованого обладнання (розпилювачі, спонжі, пензлі). Це дає змогу створити тонкий, рівний шар.
 • Збереження структури виробу. Процес фарбування може вплинути на форму і структуру взуття, якщо виконати його некоректно. Майстри студії Reborn знають як правильно обробити матеріали, щоб форма залишилася неушкодженою. Наприклад, сушку потрібно проводити так, щоб запобігти усадці та деформації матеріалів.
 • Економія часу та ресурсів. Для фарбування потрібні різні матеріали та інструменти. Придбання всіх засобів для реставрації однієї пари кросівок буде дорогим.

Самостійне фарбування може пошкодити виріб або не дати очікуваних результатів. Якщо ви хочете пофарбувати кросівки в Києві, зверніться в майстерню Reborn. Наші фахівці приймуть замовлення і миттєво візьмуться  до виконання роботи. Ми гарантуємо відновлення первісного кольору кросівок.

Які види кросівок можна пофарбувати в майстерні Reborn

У київській майстерні Reborn можна пофарбувати різні види кросівок. Наші технології та матеріали дають змогу відновити колір:

 1. спортивного взуття;
 2. повсякденних моделей;
 3. ексклюзивних виробів.

Ми гарантуємо відмінний результат незалежно від матеріалів (шкіра, текстиль, синтетика, замша, нубук). До того ж у нас найкраща ціна на фарбування кросівок у києві.

Як відбувається процес фарбування кросівок

Щойно ми отримали ваші кросівки, наші майстри беруться до роботи. Вона складається з таких етапів:

 • Оглядаємо взуття й аналізуємо його стан. На цьому етапі потрібно оцінити складність роботи.
 • Переходимо до підготовки та очищаємо поверхню взуття. Чистота важлива для якісного результату.
 • Підбираємо колір. Ми можемо відновити вихідний відтінок або повністю змінити зовнішній вигляд кросівок.
 • Наносимо шари фарби на вироби. Після цього взуття обробляється фінішним матеріалом для закріплення відтінку.

Коли кросівки висохли майстер перевіряє, щоб їхній колір був насиченим і рівномірним. Так ми гарантуємо ідеальний вигляд пофарбованих виробів.