Доставка безкоштовна на замовлення від 600 грн і оплатою через LIQPAY 

ПОРЯТУНОК РЯДОВОГО КРОСА: ПЕРША ДОПОМОГА У РАЗІ НЕСПОДІВАНИХ ПЛЯМ

Літо – це пора походів, прогулянок до ранку та фестивалів. А ще зеленої рослинності, різнокольорових напоїв та підступної їжі, які так і хочуть зіпсувати вигляд наших улюблених кросів. Що робити, якщо раптом поставили пляму, розповідаємо. Для початку: відставити паніку. Поки пляма свіжа, є великі шанси повернути все, як було. Тепер роздивіться походження плями та дійте за наступними інструкціями.

1. Плями від жиру. Не хапайтеся одразу за розчинники. У разі необережності можна разом з плямою прибрати і фарбу з підошви чи кольорових частин. Натомість спробуйте таке: приготуйте розчин з води та білого господарського мила. Обережно увітріть цей розчин у пляму щіткою з ворсом середьої жорсткості, та добре прочистить взуття повністю вручну (без прання в машинці, окрім синтетичних пар, що не фарбуються).

2. Фарба. Якщо на шкіряну поверхню потрапила фарба, її можна легко прибрати вологою серветкою. Але це у разі, якщо ви одразу побачили пляму. Якщо пляма на білих кедах, можна (дуже обережно) спробувати відчистити її ацетоном. Нанесіть кілька краплин на вату і легенько проводьте по плямі. Не тріть сильно, щоб не поглибити проблему. Розчинники не підходять для кольорового взуття чи кольорових елементів!

3. Трава. Сік трави має неприємну здатність в’їдатися тільки глибше, якщо його відразу не чистити. З такою бідою на допомогу може прийти нашатирний спирт: добре намочіть ватний диск у спирті і протирайте пляму. Забруднення буде лишатися на дисках, тому часто міняйте їх, щоб не втерти бруд назад у взуття. Мочити вату треба густо і часто, після чого взуття можна повністю почистити вже вручно рідиною для чистку взуття. Зважайте, що нашатир має жахливий запах.

4. Чорні смужки невідомого походження. Можна спробувати шкільний ластик. Або на ватну паличку нанесіть трохи рідини для зняття лаку (за шоколадку можна позичити в подружки) і проведіть по плямі. Нагадуємо про обережність при чищенні кольорових частин. Спочатку перевірте, як реагує ваше взуття на рідину, десь на непомітній частині.

5. Кров. Плями від крові на кедах чи мокасинах можна спробувати відчистити перекисом водню. Обережно, перекис відбілює поверхні. Інший спосіб – просто в холодній воді змивати мильним розчином та щіткою пляму, поки не відійде. Увага: не треба чистити в теплій воді, бо стане тільки гірше.

Пам’ятайте, що іноді зайвий ентузіазм може ускладнити ситуацію, тому якщо не вдається впоратись з проблемою самому чи навіть боїтися спробувати, краще одразу звернутися до профі.
У будь-якому з перелічених вище випадків ви можете звертатися одразу до Reborn, і ми зробимо усе можливе, щоб повернути вашим шузам первинний вигляд. Нехай боги чистих кросів бережуть ваші снікери і гарного вам літа 🙂