INTERNAL PATCH

Встановлення внутрішньої латки є локальним ремонтом, який зміцнює область розриву і потертості взуття.

latka

                                               Проблемні ділянки взуття

1. Ділянка великих пальців найбільш часто протирається в кросівках, особливо, якщо верх виконаний з сітки або тканини або ж з комбінації цих матеріалів. Взуття з тканинного або сіткового верху схильне до утворення дірок, тому що ці тканини не захищені зовнішнім або внутрішнім шаром щільного матеріалу, який зміг би запобігти їх протиранню.

2. Стик в районі шва постійно піддається процесам тертя під час ходьби. У шкіряних кросівках стирання поверхонь відбувається часто, тільки ти не побачиш цього процесу зовні, його можна виявити на внутрішній підкладці взуття. Для того щоб утворилася дірка або серйозне протирання в шкіряному, замшевому взуттю або ж взуттю зробленого з досить щільного матеріалу необхідно довго його носити.

3. Розриви біля краю підошви взуття в носовій і внутрішніх частин досить часте явище. При носінні взуття верхній матеріал не витримує навантаження і в цих місцях не просто відклеюється від підошви, а на стику з підошвою розривається. Часто такі проблеми зустрічаються в кросівках з пластиковими елементами, наприклад, коли отвори для шнурків укріплені пластиком, а верх кросівок виконаний з тканини або сітки, при носінні пластик тре м’які тканини, в результаті чого відбуваються розриви в цих місцях.

                                          Етапи пошкодження взуття

1. Злам верхнього матеріалу взуття

2. Виникнення потертості

3. Поява розривів і дірок на місці потертості.

Всі ці ушкодження майстри Reborn ремонтують шляхом встановлення внутрішньої латки. Це найбільш популярна процедура по ліквідації пошкоджень у вигляді розривів в кросівках і туфлях.

                              Як ми встановлюємо внутрішню латку

1. Визначаємо проблемне місце. Майстер Reborn оглядає пару і виявляє які ушкодження є на цьому взутті. Там де неможливо склеїти поверхні і знаходиться дірка, це місце будемо зміцнювати внутрішньою латкою.

2. Готуємо лекала з щільної шкіри відповідно проблемної ділянки, що підлягає ремонту. Моделі лекал існують під різні розміри пошкоджень.

3. Вирізаємо ділянки шкіри, які спеціально брусуються, промазиваються й знежирюються.

4. Методом приклеювання встановлюється внутрішня латка. На цю латку акуратно зводяться всі шари верху взуття так, щоб не було видно втручання в ремонт взуття.

5. При ремонті підошви додатково підриваємо внутрішній матеріал взуття, дістаємо устілку, встановлюємо латку в розмірі 4-5 см між шарами підошви або з внутрішньої сторони взуття так, щоб вона не натирала ногу. Після чого всі шари збираються і міцно проклеюються між собою.

6. При ремонті розривів шва спочатку розбираємо шов, встановлюємо латку, потім шов збираємо, все встановлюємо назад і прошиваємо.

Встановлення внутрішньої латки є швидким і ефективним, до того ж недорогим, ремонтом, який дозволяє носити взуття не один місяць.

Вийшли нам пару фото з пошкодженим взуттям та фахівці Reborn зможуть визначити обсяг ремонтних послуг і їх вартість.