Ремонт задників на взутті

 

 

 

 

Ремонт задників у майстерні Reborn

Досить часто ми з вами спостерігаємо ситуацію, коли зовні ще гарне взуття стає незручним через знос задників. Особливо часто від цього страждають кросівки. Адже тертя задньої поверхні стопи під час щоденного носіння призводить до розриву матеріалів. В результаті взуття втрачає свою естетику, а її носіння викликає певний дискомфорт. Але що ж робити в таких випадках? Наша майстерня Reborn пропонує легко вирішити цю проблему одним із двох способів:

  • установка шкіряного/замшевого кармана;
  • повна заміна, яка передбачає установку нового задника.

Дивлячись на взуття, яке прийшло в непридатність, люди іноді думають, чи варто витрачати час та гроші на її ремонт? Щоб отримати вичерпну відповідь, зверніться до нас у Reborn. Дізнатися орієнтовну вартість робіт ви можете навіть не встаючи з дивана. Просто сфотографуйте та надішліть нам фото своєї пари взуття. Наші майстри розглянуть проблему і заздалегідь точно скажуть:

  • які варіанти виправлення проблеми ми можемо запропонувати;
  • скільки це приблизно коштуватиме.

При цьому ми враховуємо особливості оригінальних матеріалів та уважно ставимося до всіх деталей. Ну а якщо ви ще й не хочете витрачати час на те, щоб самим доставити взуття до одного з наших приймальних пунктів, то це може зробити наш кур’єр.

Чому і коли варто звертатися до майстерні для ремонту задників?

Тут все просто. Необхідно звернутися до майстерні, як тільки ви помітите, що задник почав стиратися, деформуватися або його краї починають руйнуватися. Своєчасне звернення допомагає уникнути подальших пошкоджень взуття.

Але навіть якщо руйнування значні і задник доведеться міняти, ми підберемо матеріали та проведемо роботи, щоб все зробити максимально естетично.

Від чого залежить ціна ремонту задників

На ремонт задника взуття в Києві ціни передусім залежать від таких факторів:

  • наскільки сильно зношене взуття;
  • якої складності роботи передбачаються;
  • які матеріали та в якій кількості доведеться використовувати.

Враховуючи всі ці моменти, ми назвемо вам точну вартість. Якщо вона вас влаштує, то саме виконання ремонтних робіт займе від 7 робочих днів. Ну а після відновлення ми перевіримо всі шви на міцність та надамо місяць гарантії. Так що скоріше зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, вказаним на сайті. І ми допоможемо вашому взуттю повернути красивий зовнішній вигляд та функціональність!