Професійне чищення кросівок у Києві

Кросівки належать до категорії спортивного взуття. Завдяки своїй зручності, їх одягають для прогулянок і занять спортом. Під час експлуатації на них з’являються плями та інші забруднення, які призводять до швидкого зносу. Самостійно очистити улюблену пару і повернути їй первісний вигляд непросто, легше звернутися в студію хімчистки.

Для чого потрібна професійна чистка кросівок?

За допомогою професійної хімчистки можна видалити будь-які забруднення на взутті, не пошкоджуючи сам матеріал. Якщо ви шукаєте, де почистити кросівки в Києві, варто звернутися до майстерні Reborn. Ми використовуємо спеціальні препарати та передове обладнання для чищення, гарантуючи якісний результат. Наша команда фахівців поверне чистоту, яскравий колір і приємний запах вашим кросівкам.

Як ми здійснюємо хімчистку кросівок

Коли взуття потрапляє до наших майстрів, вони оглядають його, щоб зрозуміти, з якого матеріалу воно зроблене. Потім ми визначаємо тип забруднень і беремося до роботи. Виходячи з кількості плям вибираємо відповідний метод хімчистки:

  • Проста. Видаляємо поверхневі забруднення, робимо глибоке очищення матеріалу підошви та шнурків. Потім проводимо антибактеріальну обробку устілок, сушимо і дезодоруємо внутрішні частини взуття.
  • Глибока. Сюди входить проста чистка, а також відновлення кольору взуття та догляд за шкіряними й замшевими елементами.
  • Повна. Такий тип хімчистки об’єднує попередні варіанти + ми наносимо засіб, який захищає взуття від вологи.

Кожну чистку кросівок в Києві виконуємо вручну (дбайливо). Це особливо важливо для виробів, що мають елементи з сітки. Хімчистка проводиться за допомогою спеціальних екологічних препаратів. Ідеально чисте взуття ми пакуємо в паперовий пакет і повертаємо власнику.

Від чого залежить вартість професійного чищення кросівок

На вартість професійного чищення кросівок в майстерні Reborn впливає тип взуття (зимове або літнє), а також вимоги клієнта щодо термінів виконання замовлення. Більш детально з нашими цінами ви можете ознайомитися нижче:

ПослугаТермін виконання послуги від 6 днівТермін виконання послуги від 2 днів
Casual чистка (кросівки, кеди, туфлі та інше взуття сезону весна-літо).600 грн.900 грн.
Frozen чистка (зимове взуття: UGG, Timberland, Caterpillar, черевики та чоботи).700 грн.1050 грн.

Майстри студії Reborn у Києві гарантують дбайливий підхід до очищення ваших кросівок. Незалежно від матеріалу виробів, ми здатні:

  • чистити найскладніші забруднення;
  • провести повну антибактеріальну обробку;
  • повернути колір вашим кросівкам;
  • усунути пошкодження будь-якого типу;
  • виконати замовлення в необхідний термін.

Якщо вам потрібен 100% результат хімчистки, приносьте свою улюблену пару в майстерню Reborn. Ми надаємо найкращий сервіс чищення кросівок у Києві.