Хімчистка пальто
- Не залишайте пальто мокрим чи навіть вологим. Після сильного снігопаду або дощу покладіть його на махровий рушник. Він швидко вбере в себе зайву вологу.
- Регулярно чистіть пальто. Спеціальна щітка допоможе позбавитися незначних забруднень. Використовуйте також липкий ролик-щітку та електричну машинку для видалення катишків.
- Прасуйте пальто, якщо воно пом’ялося. Із зовнішнього боку слід прогладжувати через марлю чи інший тонкий матеріал.
- Рекомендується віддати пальто в хімчистку на початку та наприкінці сезону. Шкіра людини виділяє жир, що негативно впливає на структуру тканини. Хімчистка найбільш ретельно та професійно очищає від нього.
- Зберігайте пальто у звичайній шафі у спеціальному чохлі. Це дозволить захистити його від сонячного світла та пилу. Можна застосовувати засоби та аромати від молі.
- Вішайте пальто на м’які плічка, що відповідають його розміру. Це допоможе зберегти форму та уникнути заломів.
Догляд за пальто з делікатних матеріалів
- Кашемір. Матеріал дуже ніжний і примхливий, тому ставитися до нього слід дбайливо й акуратно. Якщо пальто трохи намокло, достатньо залишити його на вішалці в теплому, добре провітрюваному місці. Після сильного снігу чи дощу необхідно відразу переходити до процесу сушіння. Через воду виріб стає важким, тому в мокрому стані не варто розташовувати його вертикально, а слід загорнути у махровий рушник. Якщо на пальто з’явилися невеликі забруднення, достатньо пройтися спеціальною щіткою. Позбутися великих плям дозволить тільки прання в делікатному режимі і за температури не вище 30 ºС або звернення до хімчистки. Ні в якому разі не можна терти кашемір. Через це тканина може скочуватися. Від катишків допоможе позбавитися спеціальна електрична машинка.
- Драп. Матеріал міцний, щільний, невибагливий у догляді. Однак пальто з драпу не можна надовго залишати вологим або мокрим. Сушити рекомендується природним способом – на вулиці, допустимо і на заскленому балконі. Чистка поверхні драпу від дрібних забруднень здійснюється спеціальною щіткою. Від шерсті тварин, дрібних смітинок або ворсинок допоможе позбутися липкий ролик-щітка. Великі плями можна вивести вручну за допомогою губки з мікрофібри. Треба намочити її та нанести трохи гелю для прання чи рідкого мила на забруднені ділянки, розгладжуючи ворс у напрямку за вовною. Після цього видалити залишки піни за допомогою холодної води. Прати в машинці пальто з драпу не можна, краще звернутися до хімчистки.
- Твід. Тканина міцна, щільна та середньоважка. Якщо повісити вологе або мокре виріб вертикально, воно може витягнутися та втратити привабливий зовнішній вигляд. Сушити твідове пальто потрібно виключно в горизонтальному положенні. Суху чистку варто проводити щіткою середньої жорсткості. Вручну прати без замочування і лише в окремих випадках. Краще прибирати забруднення за допомогою машинного прання за низьких температур або віддавати пальто до хімчистки.
- Вовна. За властивостями цей матеріал дуже схожий на кашемір. Відмінності полягають у сушінні, так і пранні. Якщо пальто промокло або після вологої чистки, треба висушити його за допомогою рушника, поклавши його до ділянок, що намокли. Потім повісити на плічка, розправити і залишити до повного висихання. При необхідності можна пропрасувати з внутрішньої сторони, підклавши марлю. Якщо є сильні забруднення, розбавте кілька крапель гірчиці у воді. Вовна має властивість заламуватись, тому експерти радять повісити пальто з вовни над гарячою ванною. Від пари тканина розгладиться і знову стане м’якою та шовковистою.
- Альпака. Пальто з альпаки – тепле та розкішне. Проводити його регулярне сухе чищення слід за допомогою щітки середньої жорсткості. Ця процедура займає не більше 10-15 хв, її потрібно виконувати не рідше 2-4 разів на сезон. Прати пальто з альпаки не можна. Потрібно здавати до хімчистки.
- Ангора. Пальто з ангоре – тепле та приємне до тіла за умови правильного догляду. Щоб висушити ангорове пальто, промокніть його махровим рушником. Натуральний матеріал вбере у себе всю вологу. Після цього розправте пальто, надайте йому правильну форму і покладіть горизонтально на чисту поверхню. Сохнути воно має лише природним чином. Якщо покласти його біля батареї або обігрівача, матеріал стане грубим і нееластичним. Вироби з ангори можна прати в машині прати лише в делікатному режимі за температури води не вище 30 ºС. Щоб очистити ангорове пальто вручну, потрібно підготувати ємність із водою 30-35 ºС і мийним засобом. Достатньо опустити брудні ділянки в таз із теплим мильним розчином та легкими рухами випрати. Сильно терти та віджимати вироби з ангори не можна. Від цього матеріал може розтягнутися, а пух облізти.
Що важливо знати перед здаванням пальта в хімчистку?
Бажано, щоб на пальто було маркування з рекомендаціями виробника. Здавати річ у хімчистку можна лише, якщо це дозволено виробником. Якщо етикетки немає, співробітники хімчистки будуть самостійно підбирати засоби та методи чищення, що може зіпсувати річ.
Перш ніж передасте пальто в хімчистку, оцініть його зовнішній вигляд, пошкодження, забруднення тощо. Обстежте на наявність дрібних дефектів та за можливістю видаліть їх. Погано пришиті ґудзики на пальто, затяжки та розриви на тканині під час чищення можуть сприяти появі більш помітних недоліків.
Бажано зняти фурнітуру через те, що її можуть пошкодити засоби для чищення. Іноді вони містять агресивні хімічні речовини, які можуть розчинити пластмасові ґудзики та інші подібні вироби.
Підготувати речі для чищення можуть і співробітники хімчистки. Але деякі нюанси, такі як робота з фурнітурою, вимагають більше часу та уваги. Якщо її доведеться проводити, хімчистка пальто в Києві коштуватиме дорожче.
Здавати пальто в хімчистку потрібно в розгорнутому вигляді, щоб приймач міг зафіксувати всі видимі дефекти у квитанції.
Переваги професійної хімчистки пальто в Reborn
- Уважний первинний огляд пальта – встановлення характеру плям, забруднень.
- Індивідуальний підхід до кожної речі – підбір способу очищення та мийного засобу, що видаляє навіть стійкі та застарілі забруднення.
- Професійна консультація з питань, пов’язаних із технологією обробки виробів.
- Найвигідніші ціни на всі послуги хімчистки.
- Попереднє узгодження проведення робіт із клієнтом.
- Чищення всієї поверхні тканини пальто та фурнітури.
- Професійне сушіння та кондиціювання речі.
- Контроль якості робіт на кожному етапі виконання.
Довірте хімчистку свого пальта спеціалістам Reborn. Ви не тільки збережете первинний зовнішній вигляд, форму та кольору, але й забезпечите йому належний захист від молі та надійне зберігання до наступного сезону.
Вартість хімчистки пальта
* Будь-які роботи виконуються за попередньою оплатою. Мінімально 50%
НАДІШЛІТЬ ПАРУ ФОТО
СВОЇХ ВИРОБІВ
і ми більш точно прорахуємо вартість
Також пропонуємо