Фарбування взуття в Києві

З часом будь-яке взуття неминуче піддається зносу. Воно втрачає свою початкову форму, колір і блиск. Однак це не означає, що час з ним попрощатися. Завдяки послугам професійного фарбування, ваше взуття може набути абсолютно нового вигляду. У майстерні Reborn можна не просто відновити колишній вигляд виробів зі шкіри та замші, а й поекспериментувати з кольором, перетворивши їх на унікальний елемент гардероба.

Чому варто вибрати професійне фарбування взуття від майстерні Reborn у Києві?

На перший погляд процес фарбування взуття здається простим, проте спроби зробити це самостійно часто закінчуються розчаруванням. Тут важливо все:

  • якість використовуваної фарби;
  • правильний підбір кольору;
  • наявність необхідних засобів та інструментів;
  • вміння працювати з такими матеріалами, як шкіра, замша, нубук.

З цього випливає, що простіше й ефективніше за все звернутися до професіоналів.

У Reborn Київ, фарбування взуття — це гарантія якісного результату. Наші майстри використовують професійні матеріали та сучасне обладнання для реставрації черевиків, угг, туфель або кросівок. Перед фарбуванням ми очищаємо кожну ділянку поверхні взуття, завдяки чому фарба лягає рівно і служить довго.

Віддавши свою улюблену пару на реставрацію, ви зможете заощадити кошти на купівлю нового взуття. До того ж реставрація в майстерні Reborn у Києві робить внесок у захист навколишнього середовища. Замість того, щоб викидати пару, яка втратила свій вигляд, краще відновіть її, давши виробу нове життя. Це, своєю чергою, скоротить кількість відходів і позитивно вплине на нашу планету.

Як відбувається процес фарбування взуття

Фарбування взуття вимагає високої точності, уваги до деталей і знання особливостей матеріалів, з якими доводиться працювати. У майстерні Reborn ми щодня взаємодіємо з виробами, які потребують реставрації. Незалежно від ступеня зносу, процес має такий вигляд:

  1. Очищаємо взуття від бруду, пилу та жирових плям. Готуємо ідеально чисту поверхню для подальшої роботи.
  2. Ремонтуємо пошкоджені місця, якщо такі є. Підклеюємо підошву, усуваємо дефекти тканини, шкіри, замші або нубуку і починаємо фарбування.
  3. Відновлюємо або повністю змінюємо колір виробів за допомогою спеціальних фарб. Так ми можемо повернути взуттю його первісний вигляд, або повністю змінити його.
  4. Після нанесення фарби переходимо до останнього етапу обробки. Використовуємо спеціальні засоби та фіксатори для посилення та збереження кольору. Вони допомагають нам закріпити результат і захистити взуття від зношування та впливу навколишнього середовища.

Київська майстерня Reborn гарантує високий рівень професіоналізму та індивідуальний підхід протягом усього процесу фарбування.Дозвольте вашій улюбленій парі знайти колишній блиск. Направте нам кілька фотографій взуття, яке б ви хотіли оновити, і ми зробимо розрахунок підсумкової вартості.