Як ми це робимо?


pr-1-91aeff83.png

Приймання взуття

Розглядаємо пару, пропонуємо та узгоджуємо послуги, фіксуємо домовленості.

pr-2-6d9a36c8.png

Розбір пари

Ми за детальне опрацювання проблем. Розбираємо пару, щоб окремо відчистити шнурки та устілки й мати повний доступ до внутрішньої поверхні. Установлюємо формотримачі — і чимдуж чистити.

pr-3-3afd0667.png

Чищення підошви

Прибираємо бруд з аутсолу (нижня частина підошви) та робимо глибоке чищення мідсолу (бічна поверхня), щоб він знову сяяв.

pr-4-b9069e1e.png

Глибоке чищення верху

Професійні засоби для чищення від Reborn, настав ваш час. Відчищаємо ними верхню частину взуття, прибираємо до 90% бруду та плям (навіть від хот-дога, який ти їв минулого року). Працюємо з усіма матеріалами, кольорами та станами, делікатно й на совість.

pr-5-f9331318.png

Дезінфекція та чищення зсередини

Ми за те, щоб внутрішній світ був багатим. Але не тоді, коли йдеться про кросівки. Видаляємо бруд із глибин взуття, дезінфікуємо, знищуємо зайві запахи.

pr-6-d047c20b.png

Чищення устілки та шнурків

Щоб пара мала новенький вигляд, устілка й шнурки повинні виблискувати чистотою. Ними і займаємося на цьому етапі.

pr-8-157924eb.png

Сушіння

Після всіх спа-процедур сушимо твоє взуття на спеціальних колодках у природних умовах. Це зберігає форму пари та не завдає шкоди структурам матеріалу.

pr-7-b2662016.png

Ремонт

Оглядаємо відчищену пару ще раз. Ремонтуємо та фарбуємо всі деталі, щоб повернути їй досконалий вигляд.

pr-7-b2662016.png

Упаковка та видача

Збираємо готову пару знову, повертаємо устілки та шнурки на місце. Далі йде контроль якості. Після чого вкладаємо твої шузи, які сяють, як вогні над вечірнім Хрещатиком, у красивий паперовий пакет і чекаємо, щоб гордо вручити їх тобі.