Дезодорант для взуття Reborn Deo

200.00

Дезодорант Reborn Deo для обробки взуття, шоломів, сумок. Ефективно нейтралізує неприємні запахи. Знищує бактерії та при регулярному використанні створює бар’єр від їх повторної появи. Завдяки зручному розпиленню легко обробляти важкодоступні місця.

Артикул: oi10 Категорія:

Опис

150ml дезодоранту для взуття. Вироблено в Києві

Спосіб застосування:

 1. Перед застосуванням струсити балон 5 секунд.

 2. Нанести засіб всередину сухого взуття.

 3. Працює у будь-якому положенні на 360 градусів (дном вгору).

 4. Дати висохнути 30 хвилин перед експлуатацією взуття.

ОБЕРЕЖНО. БАЛОН ПІД ТИСКОМ. ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО.

Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього використання. Захищати балон від впливу прямих сонячних променів та нагрівання вище +50 гр цельс Не розпилювати поблизу відкритого вогню і розпечених предметів. Не вдихати, не розбирати та не спалювати балон. Утилізувати як побутові відходи.

Зберігати за температури від -15 до +35

Термін придатносі 60 місяців з дати виготовлення – вказана на дні балона.

Склад: alcohol denat, aqua, butane, propane, isobutane, soyethyl morpholinium ethosulfate, parfum, dimethyl benzyl ammonium chloride, octil decyl dimethyl ammonium chloride, dioctyl dimethyl ammonium chloride, didecyl dimethyl ammonium chloride, silver chloride, titanium dioxide 

Підходить для обробки взуття, шоломів, сумок. Ефективно нейтралізує неприємні запахи. Знищує бактерії та при регулярному використанні створює бар’єр від їх повторної появи. Завдяки зручному розпиленню легко обробляти важкодоступні місця.

Зберігати в місцях, недосяжних для дітей. Використовувати лише за призначенням.