Як ми це робимо?

Тут ми розповімо, які етапи проходять твої шузи, коли потрапляють
на реінкарнацію до ReBorn.

Приймання взуття

1

Розглядаємо пару, пропонуємо та узгоджуємо послуги, фіксуємо домовленості.

Розбір пари

2

Ми за детальне опрацювання проблем. Розбираємо пару, щоб окремо відчистити шнурки та устілки й мати повний доступ до внутрішньої поверхні. Установлюємо формотримачі — і чимдуж чистити.

Чищення підошви

3

Прибираємо бруд з аутсолу (нижня частина підошви) та робимо глибоке чищення мідсолу (бічна поверхня), щоб він знову сяяв.

Глибоке чищення верху

4

Професійні засоби для чищення від Reborn, настав ваш час. Відчищаємо ними верхню частину взуття, прибираємо до 90% бруду та плям (навіть від хот-дога, який ти їв минулого року). Працюємо з усіма матеріалами, кольорами та станами, делікатно й на совість.

Дезінфекція та чищення зсередини

5

Ми за те, щоб внутрішній світ був багатим. Але не тоді, коли йдеться про кросівки. Видаляємо бруд із глибин взуття, дезінфікуємо, знищуємо зайві запахи.

Чищення устілки та шнурків

6
Щоб пара мала новенький вигляд, устілка й шнурки повинні виблискувати чистотою. Ними і займаємося на цьому етапі.

Сушіння

7
Після всіх спа-процедур сушимо твоє взуття на спеціальних колодках у природних умовах. Це зберігає форму пари та не завдає шкоди структурам матеріалу.

Ремонт

8
Оглядаємо відчищену пару ще раз. Ремонтуємо та фарбуємо всі деталі, щоб повернути їй досконалий вигляд.

Упаковка та видача

8

Збираємо готову пару знову, повертаємо устілки та шнурки на місце. Далі йде контроль якості. Після чого вкладаємо твої шузи, які сяють, як вогні над вечірнім Хрещатиком, у красивий паперовий пакет і чекаємо, щоб гордо вручити їх тобі.

telegram viber